Голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі та кілька вищих чинів Пентагону пішли на карантин після повідомлень про виявлення коронавірусу в заступника командувача Берегової охорони Чарльза Рея.
Про це повідомили в міністерстві оборони США, передає власний кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає