Наслідки урагану "Лаура", знесиленого до тропічного шторму, привели до загибелі шести осіб в американському штаті Луїзіана. Про це повідомило управління охорони здоров'я штату, – пише ТАСС.
"Ми сьогодні з гіркотою підтверджуємо смерть шести осіб у зв'язку зі штормом", – поінформувало управління. Губернатор Луїзіани Джон Бел Едвардс раніше повідомляв про загибель чотирьох осіб. Всі вони були задавлені на смерть деревами, повалених ураганом. Відомості про жертви з інших штатів не надходили.
Коментарів немає