Байден дорікнув Трампу, що він поступився Москві в питанні Нагірного Карабаху

Байден дорікнув Трампу, що він поступився Москві в питанні Нагірного Карабаху

Кандидат на посаду глави Білого дому від Демократичної партії, ексвіцепрезидент США Джо Байден розкритикував чинного президента Дональда Трампа за його "відсторонену" реакцію на загострення конфлікту в Нагірному Карабасі.

У заяві, поширеній у вівторок, Байден дорікнув Трампу, що той делегував Москві вести всю дипломатію в регіоні, повідомляє Укрінформ.

Коментарів немає