Після перших випадків в Азії, Європі та США дослідники в Еквадорі повідомили про перший випадок повторного інфікування коронавірусом у пацієнта, який вже хворів на COVID-19 та одужав. Про це повідомляє інформагенція dpa у суботу, 30 серпня.
"У хворого на COVID-19 пацієнта в Еквадорі геноми вірусу були секвеновані в травні і знову в серпні", - повідомили в Інституті мікробіології Університету Кіто (IMUSFQ).
Коментарів немає