COVID посилив IT-небезпеку – німецькі фахівці

COVID посилив IT-небезпеку – німецькі фахівці

Пандемія COVID-19 не тільки стала рушієм оцифровування, але й справила великий вплив на ситуацію з кібербезпекою в Німеччині, хакери стали ще більш винахідливими.

Лише за рік, що минає, у Німеччині було зафіксовано 117,4 млн нових шкідливих програм, тобто щодня їх створюється 322 тисячі, в пікові дні - до 470 тисяч. Загалом кількість шкідливих програм перевищує мільярдну позначку.

Коментарів немає