У Білорусі заявили про початок другої хвилі коронавірусу

У Білорусі заявили про початок другої хвилі коронавірусу

У Білорусі почалася друга хвиля коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це заявив начальник головного управління організації медичної допомоги МОЗ Білорусі Олександр Пацеєв, передає Укрінформ з посиланням на БЕЛТА.

Коментарів немає