У Білорусі почалася друга хвиля коронавірусної хвороби COVID-19.
Про це заявив начальник головного управління організації медичної допомоги МОЗ Білорусі Олександр Пацеєв, передає Укрінформ з посиланням на БЕЛТА.
У Білорусі почалася друга хвиля коронавірусної хвороби COVID-19.
Про це заявив начальник головного управління організації медичної допомоги МОЗ Білорусі Олександр Пацеєв, передає Укрінформ з посиланням на БЕЛТА.
Коментарів немає