Кисень поки не потрібен. Стало відомо, чим і як лікують Трампа, він опублікував перший твіт зі шпиталю

Трамп сідає в президентський гелікоптер, щоб вирушити до військового шпиталю, 2 жовтня (Фото: REUTERS / Joshua Roberts)

Президент США Дональд Трамп заявив, що успішно бореться з COVID-19 — це його перший твіт після госпіталізації у зв’язку з інфікуванням коронавірусом.

«Думаю, [мої] справи йдуть добре! Спасибі всім! З любов'ю!!!" - написав американський президент 3 жовтня у своєму Twitter після того, як був госпіталізований до Військового шпиталю імені Волтера Ріда через добу після виявлення у нього COVID-19.

Коментарів немає