Російський учений Віл Мірзаянов, який проживає у США, заявив, що шкодує про свою участь у розробленні бойової отрути "Новачок", і попросив вибачення в отруєного цією речовиною опозиціонера Олексія Навального.
Один із розробників бойової отруйної речовини "Новачок" хімік Віл Мірзаянов в ефірі телеканала "Дождь" 19 вересня попросив вибачення в російського опозиціонера Олексія Навального, якого отруїли цією речовиною.
Коментарів немає