Трамп уперше після лікарні виступив перед прибічниками

Трамп уперше після лікарні виступив перед прибічниками

Чинний президент США зібрав велелюдний натовп перед Білим домом – лише на дев'ятий день після того, як стало відомо, що в нього виявили COVID-19.

Як повідомляє Укрінформ із посиланням на The Hill, Трамп виступив із 15-хвилинною промовою перед прихильниками, зробивши акцент на обіцянках для афро- та латиноамериканців.

Коментарів немає