У Білорусі будинок опозиціонера облили фарбою

У Білорусі будинок опозиціонера облили фарбою

Невідомі облили фарбою будинок екс-міністра культури й екс-директора Купалівського театру Павла Латушка, який зайняв керівну посаду в Координаційній раді білоруської опозиції. Про це повідомив Tut.by.

"Я вже кілька днів не ночую вдома. Моя мама, яка тимчасово жила зі мною, виїхала за межі Білорусі. У мене таких планів немає, хоч тільки за вчорашній день я отримав кілька погроз і пропозицій невідкладно покинути Білорусь", - розповів Латушко.

Коментарів немає