Російський опозиціонер Олексій Навальний відповів на слова російського президента Володимира Путіна про те, що політик "міг сам проковтнути цю отруту".
"Хороша версія. Вважаю, що заслуговує найпильнішого вивчення. Зварив на кухні "Новачок". Тихо сьорбнув з фляжки в літаку. Впав в кому. До цього домовився з дружиною, друзями і колегами, що, якщо МОЗ наполягатиме, щоб мене відвезли лікувати в Німеччину, вони ні в якому разі не дозволяли це зробити. Померти в омської лікарні і опинитися в омському морзі, де встановили б причину смерті "пожив досить", - ось кінцева мета мого хитрого плану", - він написав в Instagram.
Коментарів немає