Навальний розповів, що не може тримати телефон, але вже ходить

Навальний розповів, що не може тримати телефон, але вже ходить

Російський опозиціонер Олексій Навальний, який перебуває в берлінській клініці "Шаріте", повідомив про прогрес відновлення після виходу з коми: поки не може тримати телефон і налити собі води, але вже почав ходити.

Як передає Укрінформ, про це Навальний написав у своєму другому з моменту виходу з коми пості в Інстаграмі.

Коментарів немає