Екоактивістка із Швеції Грета Тунберг вирішила повернутися до школи після річної перерви. Про це 17-річна дівчина повідомила на своїй сторінці у Twitter.
"Мій академічний рік завершився. І як же чудово знову повернутися до школи!", - написала Тунберг.
В червні 2019 року стало відомо, що Тунберг покидає школу заради своєї діяльності по захисту навколишнього середовища.
Коментарів немає