У Мінську відмили мурал з "діджеями змін"

У Мінську відмили мурал з

У Мінську відомий малюнок з "діджеями змін" вкотре зафарбували комунальні служби. Місцеві жителі відмили фарбу. Про це повідомляє телеграм-канал Tut.by новини.

"Малюнок з "діджеями змін" зафарбували комунальні служби. Жителі двору відразу вийшли з будинків і почали змивати фарбу. І змили, діджеїв знову видно", - йдеться в повідомленні.

Коментарів немає