Співробітники берегової охорони ВМС Марокко затримали в Середземному морі і Атлантичному океані 186 нелегальних мігрантів. Про це напередодні повідомило Синьхуа.
Зазначено, що берегова охорона у вівторок і в середу під час патрулювання в Середземному морі і Атлантичному океані перехопила кілька гумових човнів. Всього військовими було затримано 186 нелегальних мігрантів з країн на південь від Сахари. До теперішнього моменту вони доставлені в порт на півночі Марокко.
Коментарів немає