На протестах в Білорусі, які цієї ночі відбувались досить спокійно, можна побачити чимало креативних і смішних плакатів, якими учасники мітингів намагаються достукатися до влади або просто описати своє обурення тим, що відбувається.
На своїх плакатах білоруси пишуть: "Я філолог, але вважала б краще", "Економісти втомилися шукати математику в підрахунках ЦВК і МВС" .
Коментарів немає