У світі зареєстровано першу смерть від COVID-19 при повторному зараженні

У світі зареєстровано першу смерть від COVID-19 при повторному зараженні

У Нідерландах зареєстрована перша в світі смерть після повторного зараження коронавірусом. Про це в понеділок, 12 жовтня, повідомляє голландське інформаційне агентство BNO News.

Йдеться про 89-річну жінку, у якої раніше було діагностовано онкологічне захворювання. "У липні пацієнтка була доставлена ​​в лікарню і здала тест на коронавірус, який дав позитивний результат. Через п'ять днів після того, як симптоми інфекції зникли, .вона була виписана Однак уже через два місяці жінка знову була доставлена ​​в лікарню з високою температурою і кашлем і знову здала тест на коронавірус, який дав позитивний результат", - зазначає агентство. Вже на восьмий день її стан погіршився, а через два тижні після цього вона померла. BNO News уточнює, що на цей час в світі зареєстровано 23 випадки повторного зараження коронавірусом. Перший випадок був зафіксований в Гонконзі 24 серпня. 20 пацієнтів з цієї категорії - одужали, двоє нині продовжують лікування. За словами журналістів видання, в останній місяць число щодня виявлених випадків зараження коронавірусом в Нідерландах - зростає. У понеділок тест на коронавірус виявився позитивним у 6 854 осіб, що майже на 500 хворих більше, ніж днем ​​раніше. Через постійне зростання кількостла інфікованих, тиждень тому в країні був введена низка обмежувальних заходів, які, як очікується, у вівторок будуть посилені. Перший випадок зараження коронавірусом в Нідерландах був виявлений 27 лютого. До теперішнього моменту коронавірусом заразилися понад 181 тис. осіб. Понад 6,5 тис. інфікованих померли. Нагадаємо, що в світі новий рекорд за кількістю хворих COVID-19. Статистика ВООЗ враховує тільки офіційно підтверджені відомості про випадки зараження і смерті, що надаються державами. У ВООЗ спрогнозували терміни появи вакцини

Коментарів немає