США вперше розгорнули за кордоном ескадрилью недавно сформованих Космічних сил - на американській базі Ель-Удейд в Катарі. Це сталося на тлі космічних амбіцій Ірану й активної кампанії Білого дому за продовження збройового ембарго стосовно цієї країни. Корреспондент.net розповідає подробиці.
Іран вичікує
Коментарів немає