У Болгарії двох російських дипломатів обвинуватили у шпигунстві

У Болгарії двох російських дипломатів обвинуватили у шпигунстві

Двоє росіян, які користуються дипломатичним імунітетом, незаконно збирали інформацію про болгарською армію, заявили у прокуратурі Болгарії. Це другий випадок у 2020 році, коли болгарська влада викриває дипломатів із РФ у шпигунстві.

Прокуратура Болгарії 23 вересня заявила, що двоє російських дипломатів, які працюють у країні, причетні до шпигунства. Про це зазначено на сайті відомства.

Коментарів немає