Тропічний шторм "Лаура" посилився до урагану
Влада штатів Техас і Луїзіана у США наказали евакуюватися понад півмільйона місцевих жителів у зв'язку з наближенням урагану "Лаура", який поки перебуває в Мексиканській затоці. Розпорядження про евакуацію стосується як мінімум 400 тис. жителів техаських міст Бомонт, Галвестон і Порт-Артур.
Коментарів немає