Президент Дональд Трамп повернувся до виборчої кампанії в понеділок 12 жовтня, вперше з моменту оголошення свого діагнозу COVID-19.Трамп прибув на відкритий мітинг у Санфорді, штат Флорида, перший із 6 запланованих на цей тиждень, без захисної маски. Про це повідомляє Reuters.
Він розкидав маски тисячам прихильників, які стояли пліч-о-пліч, більшість із них не мали захисту для обличчя. А також неодноразово говорив про своє видужання від коронавірусу. Трамп рекламував свої методи боротьби із пандемією, оскільки останні опитування показали, що він втрачає більше позицій проти конкурента від демократів Джо Байдена.
Коментарів немає