Вже шість країн внесли столицю Австрії у "червоний список" через COVID-19

Вже шість країн внесли столицю Австрії у

Нідерланди, Данія, Бельгія, Швейцарія, Німеччина та Словенія визнали Відень районом ризику через стрімке поширення коронавірусної інфекції.

У неділю ввечері стало відомо, що Словаччина включила Відень, а також дві інші австрійські федеральні землі Тіроль та Форарльберг до свого "червоного списку" як регіони з великим поширенням COVID-19. Обмеження почне діяти з вівторка, 29 вересня. У випадку приїзду до Словенії з цих регіонів Австрії потрібно буде відправлятися під десятиденну домашню ізоляцію, або ж надати негативний результат тесту на коронавірус.

Коментарів немає