У віцепрем'єра Молдови підтвердили COVID-19, але уряд на карантин не збирається

У віцепрем'єра Молдови підтвердили COVID-19, але уряд на карантин не збирається

Віцепрем'єр-міністр Молдови з реінтеграції Крістіна Лесник та радник прем'єр-міністра Молдови, гендиректор агентства міжетнічних відносин Микола Радіца заразилися коронавірусом.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє NewsMaker. Радіца в соцмережі написав, що коронавірус у нього виявили ще 25 днів тому. І він дотепер перебуває у реанімації. «На жаль, захворіла вся моя сім'я. Відколи я вийшов з коми, я не знаю про них нічого, оскільки ми лежимо в різних лікарнях», - зазначив радник прем'єра Молдови. Трохи раніше в Бюро реінтеграції Молдови повідомили, що коронавірус виявили у віцепрем'єр-міністра Крістіни Лесник. Зараз вона проходить лікування вдома. Читайте також: Додон готовий протестувати на собі російську вакцину від коронавірусуРазом із тим радник прем'єр-міністра зі зв'язків з громадськістю Борис Харя запевнив, що спалаху COVID-19 в уряді немає, і кабінет не збирається на карантин. За останніми даними порталу Worldometer, у світі зафіксовано 23 800 736 випадків коронавірусу, у тому числі 816 534 летальних, одужали 16 347 6844 82 особи Фото: МОЗ Молдови

Коментарів немає