Столиця Канади увійшла у другу хвилю пандемії COVID-19

Столиця Канади увійшла у другу хвилю пандемії COVID-19

Столиця Канади проходить через другу значну хвилю пандемії COVID-19.

Про це заявила головний санітарний лікар Оттави Вєра Етчес, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає