Столиця Канади проходить через другу значну хвилю пандемії COVID-19.
Про це заявила головний санітарний лікар Оттави Вєра Етчес, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Столиця Канади проходить через другу значну хвилю пандемії COVID-19.
Про це заявила головний санітарний лікар Оттави Вєра Етчес, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає