У Львівській обласній інфекційній лікарні від ускладнень коронавиірусу померла 29-річна жінка.
Як повідомляє Zaxid.net, посилаючись на головного епідеміолога Львівської області Наталію Тимко, лікарі майже місяць допомагали пацієнтці боротися з недугою, але ускладнення, які спровокував коронавірус, не дали їй шансу вижити.
Коментарів немає