До лікарні потрапила вся сім'я: у Львові від COVID-19 померла молода жінка

До лікарні потрапила вся сім'я: у Львові від COVID-19 померла молода жінка

У Львівській обласній інфекційній лікарні від ускладнень коронавиірусу померла 29-річна жінка.

Як повідомляє Zaxid.net, посилаючись на головного епідеміолога Львівської області Наталію Тимко, лікарі майже місяць допомагали пацієнтці боротися з недугою, але ускладнення, які спровокував коронавірус, не дали їй шансу вижити.

Коментарів немає