В американському місті Кеноша, штат Вісконсин, спалахнули протести після поранення поліцією афроамериканця. Про це повідомляє телеканал CBS.
Заворушення почалися в неділю після застосування поліцією вогнепальної зброї проти афроамериканця Джейкоба Блейка.
Коментарів немає