Житель Мінська розповів, як в ізоляторі заразився коронавірусом

Житель Мінська розповів, як в ізоляторі заразився коронавірусом

Затриманий 11 серпня під час розгонів акцій протесту Максим Довженко розказав, як у камері ізолятора на Окрестіна підхопив коронавірус.

За словами чоловіка, після затримання його відправили в чотиримісну камеру, де на той момент перебувало 37 осіб — один із них був інфікований. Про це Довженко розповів TUT.by

Коментарів немає