Рожеві фламінго через 8 років повернулися на озеро в Кенії

Рожеві фламінго через 8 років повернулися на озеро в Кенії

Рожеві фламінго, які були найбільшою окрасою національного парку Накуру в Кенії, через вісім років повернулися на озеро Накуру. Про це в четвер, 3 вересня, повідомило інформагентство Reuters.

Рідкісні птахи залишили Накуру після підвищення рівня води в озері, їх зникнення спричинило скорочення числа відвідувачів національного парку.

Коментарів немає