Рожеві фламінго, які були найбільшою окрасою національного парку Накуру в Кенії, через вісім років повернулися на озеро Накуру. Про це в четвер, 3 вересня, повідомило інформагентство Reuters.
Рідкісні птахи залишили Накуру після підвищення рівня води в озері, їх зникнення спричинило скорочення числа відвідувачів національного парку.
Коментарів немає