Від коронавірусу помер міністр — країна на другому місці в світі за кількістю інфікованих

Від коронавірусу помер міністр — країна на другому місці в світі за кількістю інфікованих

В Індії від коронавірусу помер перший член уряду – міністр залізниці Суреш Анґаді.

Раніше від SARS-CoV-2 померли вже 3 депутати парламенту. Кількість нових хворих на добу в країні досягає 86,5 тис. чоловік. Про це пише польська Rzeczpospolita.

Коментарів немає