У Мінську мітингарі сходили до СІЗО на Окрестіно, обійшлося без затримань

У Мінську мітингарі сходили до СІЗО на Окрестіно, обійшлося без затримань

Протестувальники в Мінську сходили до СІЗО в Окрестіно. Вони написали на паркані ізолятора "фашисти" і обклеїли вивіску портретами померлих учасників мітингів.

Про це повідомляє Tut.by.

Коментарів немає