Протестувальники в Мінську сходили до СІЗО в Окрестіно. Вони написали на паркані ізолятора "фашисти" і обклеїли вивіску портретами померлих учасників мітингів.
Про це повідомляє Tut.by.
Протестувальники в Мінську сходили до СІЗО в Окрестіно. Вони написали на паркані ізолятора "фашисти" і обклеїли вивіску портретами померлих учасників мітингів.
Про це повідомляє Tut.by.
Коментарів немає