МВС Білорусі пригрозив відповідальністю за «злив» даних співробітників відомства

МВС Білорусі пригрозив відповідальністю за «злив» даних співробітників відомства

«У МВС є всі засоби та технології, які дозволять встановити і притягнути до відповідальності більшість винних у витоку даних» – пресслужба

МВС Білорусі відреагував на публікацію персональних даних 1003 співробітників білоруської міліції в Telegram-каналі NEXTA. Про це заявила прессекретар Міністерства Ольга Чемоданова, повідомляє телеканал 112.ua.

Коментарів немає