Влада Гродно обдурила протестувальників: електрики і трансляції мітингу не було

Влада Гродно обдурила протестувальників: електрики і трансляції мітингу не було

У білоруському Гродно на площі Леніна мітинг проти визнання перемоги Олександра Лукашенка на виборах президента, незважаючи на обіцянки влади, пройшов без електрики і прямої трансляції. Про це повідомляє білоруська служба "Радіо Свобода".

Влада не забезпечили протестувальників електрикою і звуком, а державне телебачення не транслювало прямий ефір, як у попередні дні.

Коментарів немає