Мер столиці Данії, Копенгагена, пішов у відставку, зізнавшись в кількох випадках сексуальних домагань.
Френк Єнсен займав пост мера з 2010-го. Він вибачився перед жінками, яких образив, і оголосив, що йде з посади, і з поста депутата правлячої Соціал-демократичної партії. Про це пише британська The Independent.
Коментарів немає