Чехія повертає обов'язковий масковий режим

Чехія повертає обов'язковий масковий режим

Із 1 вересня в Чехії знову стане обов'язковим носіння медичних масок у громадському транспорті та всередині приміщень, таких як магазини чи офіси.

Дотримання маскового режиму в Чехії з 1 вересня стане обов'язковим у всіх видах транспорту, у закритих приміщеннях, зокрема магазинах, торгових центрах та поштових відділеннях, а також на масових заходах у приміщеннях незалежно від кількості учасників. Про це заявив міністр охорони здоров'я країни Адам Войтех, повідомило видання Novinky.

Коментарів немає