У Львові від COVID-19 померла директор дитячого садка

У Львові від COVID-19 померла директор дитячого садка

У Львові, де раніше COVID-19 виявили у мерії, від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією, померла завідуюча дитячим садочком №163.

Як повідомили на офіційному сайті Львівської міськради, жінка пішла на лікарняний ще в середині липня, і не контактувала з жодним із співробітників або відвідувачів закладу.

Коментарів немає