Кім Чен Ин вибачився перед Південною Кореєю за вбивство чиновника

Кім Чен Ин вибачився перед Південною Кореєю за вбивство чиновника

Глава КНДР Кім Чен Ин попросив вибачення у Південної Кореї через загибель їхнього співвітчизника в Жовтому морі. Про це повідомляє в п'ятницю, 25 вересня, агентство Yonhap з посиланням на адміністрацію президента Республіки Корея.

"З величезним почуттям провини думаю про те, яким сильним розчаруванням [цей інцидент] став для президента Мун Чже Іна і південнокорейських побратимів", - наводить агентство текст послання Кім Чен Ина.

Коментарів немає