Антитіла до коронавірусу зберігаються чотири місяці - вчені

Антитіла до коронавірусу зберігаються чотири місяці - вчені

Антитіла, які утворилися в організмі людини після перенесеної коронавірусної хвороби (COVID-19), зберігаються чотири місяці, а при повторному інфікуванні хвороба може проходити важче.

Такого висновку дійшли дослідники фінського Відомства охорони здоров'я і соціального розвитку THL і міста Гельсінкі, повідомляє Укрінформ з посиланням на Yle.

Коментарів немає