Кількість мирних жителів Азербайджану, убитих в результаті чергового військового конфлікту в Нагірному Карабасі, зросла до 12. Про це у вівторок, 29 вересня, повідомило РИА Новости з посиланням на Генеральну прокуратуру Азербайджану.
За його даними, ще 35 мирних жителів отримали поранення різної тяжкості в результаті обстрілів з вірменської сторони.
Коментарів немає