Російські військові вантажівки, захоплені кілька днів тому, стоять на позиціях підрозділів збройних формувань Нагірного Карабаху. Їх фотографії опублікував журналіст телеканала "1+1" Андрій Цаплієнко.
На позиціях підрозділів збройних формувань Нагірного Карабаху помітили російські військові вантажівки "Урал" і "Газ". Фотографії вантажівок опублікував у Telegram журналіст телеканала "1+1" Андрій Цаплієнко 3 жовтня.
Коментарів немає