"Урали" та "Гази". У Нагірному Карабасі виявили військові вантажівки з Росії

Російські військові вантажівки, захоплені кілька днів тому, стоять на позиціях підрозділів збройних формувань Нагірного Карабаху. Їх фотографії опублікував журналіст телеканала "1+1" Андрій Цаплієнко.

На позиціях підрозділів збройних формувань Нагірного Карабаху помітили російські військові вантажівки "Урал" і "Газ". Фотографії вантажівок опублікував у Telegram журналіст телеканала "1+1" Андрій Цаплієнко 3 жовтня.

Коментарів немає