Директор школи повідомила про звільнення (Фото: ВК/Наталія Вольвачева)
Директор школи № 5 білоруського Полоцька Наталія Вольвачева після виборів подала заяву на звільнення, пояснивши рішення тим, що освітян «зламали, зробили злочинцями, заручниками системи».
Коментарів немає