Штати можуть ввести санкції проти семи білоруських чиновників - ЗМІ

Штати можуть ввести санкції проти семи білоруських чиновників - ЗМІ

США розглядають запровадження санкцій проти семи громадян Білорусі, причетних до фальсифікації виборів у цій країні і насильства щодо мирних демонстрантів.

Як передає Укрінформ, про це Reuters повідомив американський чиновник Держдепартаменту на правах анонімності.

Коментарів немає