США розглядають запровадження санкцій проти семи громадян Білорусі, причетних до фальсифікації виборів у цій країні і насильства щодо мирних демонстрантів.
Як передає Укрінформ, про це Reuters повідомив американський чиновник Держдепартаменту на правах анонімності.
Коментарів немає