Польща має намір стягнути штраф з Газпрому

Польща має намір стягнути штраф з Газпрому

У Польщі є інструменти, що дозволяють стягнути штрафи з підприємств-учасників проекту Північний потік-2. Про це заявив у середу, 7 жовтня, заступник міністра закордонних справ Польщі Павел Яблоньскі, повідомляє РАР.

"Як і у випадку з останнім штрафом для Газпрому, який був трохи меншим, але все ж був досить великим, проблем з його стягненням не було, тому що у нас є інструменти для стягнення", - сказав він.

Коментарів немає