Президент США Дональд Трамп заявив про намір йти на третій термін. Про це він сказав на виступі перед виборцями в місті Ошкош, штат Вісконсин, передає CNN в середу, 19 серпня.
"Ми виграємо наступні чотири роки. А після цього ми підемо на ще чотири роки, тому що вони втручалися в мою кампанію. Ми повинні повторити ці чотири роки", - стверджує Трамп.
Коментарів немає