Віцепрем'єр Узбекистану помер від COVID-19

Віцепрем'єр Узбекистану помер від COVID-19

Віцепрем'єр-міністр Узбекистану Уктам Барноєв, помер від коронавірусної хвороби. На момент смерті йому було 56 років.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє «Супутник Узбекистан».

Коментарів немає