Більше не кишенькові: у Білорусі страйкують працівники державних ЗМІ

Більше не кишенькові: у Білорусі страйкують працівники державних ЗМІ

У Білорусі до страйків приєдналися працівники найбільшого державного медіахолдингу Белтелерадіокомпанія.

А місцеве державне телебачення в Гродно навіть вивело в ефір 10-тисячну акцію протесту. Про вихід працівників Белтелерадіокомпанії на страйки пише Интрефакс-Запад.

Коментарів немає