У Білорусі до страйків приєдналися працівники найбільшого державного медіахолдингу Белтелерадіокомпанія.
А місцеве державне телебачення в Гродно навіть вивело в ефір 10-тисячну акцію протесту. Про вихід працівників Белтелерадіокомпанії на страйки пише Интрефакс-Запад.
Коментарів немає