Президент Європарламенту вдруге пішов на карантин після контакту з інфікованим COVID-19

Давид Сассолі (Фото: REUTERS/Johanna Geron/Pool)

Президент Європейського парламенту Давид Сассолі пішов на самоізоляцію після контакту з інфікованою коронавірусом людиною.

Про це він написав у своєму Twitter.

Коментарів немає