Мер Києва Віталій Кличко відреагував на ситуацію навколо гігантського флагштоку у центрі Києва, на котрому кілька днів тому підняли величезний прапор України. Зокрема, 27 серпня мешканці столиці помітили, що з флагштока спустили прапор, а у міській адміністрації заявили про "технічні роботи".
За словами мера, на новому флагштоку знадобилося вже через кілька днів після відкриття провести регламентні роботи.
Коментарів немає