Північнокорейський лідер Кім Чен Ин ввів заборону на тримання домашніх тварин. Вилучених у власників собак відправляють у зоопарки та ресторани, про це повідомили південнокорейські ЗМІ.
Володіння тваринами в Північній Кореї оголосили шкідливою буржуазною звичкою. У країні ввели заборону на тримання собак, відповідний указ у липні підписав лідер країни Кім Чен Ин, про це повідомили джерела південнокорейському виданню The Chosun Ilbo.
Коментарів немає