У нього немає жодних симптомів і він віддалено займається партійною роботою, - ЗМІ
Експрем’єр Італії Сильвіо Берлусконі заразився коронавірусом. Про це повідомляє агентство ANSA.
У нього немає жодних симптомів і він віддалено займається партійною роботою, - ЗМІ
Експрем’єр Італії Сильвіо Берлусконі заразився коронавірусом. Про це повідомляє агентство ANSA.
Коментарів немає