Головний епідеміолог Молдови заявив, що COVID-19 вбив тільки тих, “хто і так був тягарем”

Головний епідеміолог Молдови заявив, що COVID-19 вбив тільки тих, “хто і так був тягарем”

Головний епідеміолог Молдови, директор Національного агентства громадської охорони здоров'я Ніколає Фуртуне викликав обурення, заявивши, що коронавірус «забрав життя тих, хто і так був тягарем для оточуючих».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Newsmaker.

Коментарів немає